Skip to content

Yengeç Burcu

23 Haziran / 22 Temmuz
Yengeç Burcu Arkadaşlarınızla görüşmek, yeni bir çevreye girmek aklınızdaki sorunlardan uzaklaşmanıza vesile olabilir. Biraz sakin ve farklı bakış açılarıyla vakit geçirmek, işlerin aslında düşündüğünüz gibi olmadığını anlamanızı sağlayacaktır.

Aşk

0%

Para

0%

Sağlık

0%

Aşk

Oldukça sahiplenici ve benimseyicilerdir. Sevdiğine karşı sözlerini seçerek kullanan yengeçler kırmaktan ve kırılmaktan ölesiye korkarlar. Beğendiği bir partner adayı çıktığında ilk adımı atmadan önce gözlem yapar. Gözlem sonucunda iyi sonuç alınırsa atağa geçerler. Yengeç burçları için seks hayatları çok narindir. Yengeç burçları kolaylıkla tahrik olabilen ve ilk başlarda sakin başlasa da tutkulu ve ateşli birine dönüşebilirler. Erotik dokunuşlar yengeçleri etkilemek için şahane bir tercih olacaktır.

Para

"Yengeç burçları, diğer burçlara göre kendini daha çok kanıtlama ihtiyacı hissederler." Yaratıcı ve pratik zekaları sayesinde iş hayatlarında yeteneklerini en iyi şekilde sergilemenin yollarını ararlar. Sanatsal yönlerden de oldukça başarılı olan Yengeç burçları, çalıştığı insanları ailesinden ayırmayarak bu şekilde çalışmayı tercih ederler. Sorumluluk sahibidir ve görev bilinçleri yerindedir. Hafıza yönünden kuvvetli olan yengeçler için planlanan günlerin takibi daha kolaydır.

Sağlık

"Mide ve hazımsızlık sorunlarından yakınan Yengeç burçlarının asıl sorunu on iki parmak bağırsağının mideyi yönetmesinden dolayı oluşur." Kolay üzülen bir yapıya sahip olmaları nedeniyle hastalıklara karşı diğer burçlara nazaran daha hassas bir bünyeye sahip olan Yengeçler, özellikle mide sorunlarına karşı dikkatli olmalıdırlar. Yengeç burcu insanları, kendilerine dikkat edebilirse sağlıklı olabilen ancak ağır yemeklere düşkünlükleri sebebiyle bunu kafasına takmayan bir burçtur. Kilo alma problemlerinin yanı sıra, gastrit ve böbrek rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmalıdırlar.