Skip to content

Kova Burcu

22 Ocak / 19 Şubat
Kova Burcu Ek iş çalışmaları aklınızı kurcalayabilir. Maddi gelire ihtiyacınız olmasa da kendinize yeni bir alan oluşturmak adına bunu yapabilirsiniz. Kendinize bu konuda müsaade gösterdiğinizde sağlık sorunlarınızın da etkisi azalacaktır.

Aşk

0%

Para

0%

Sağlık

0%

Aşk

"Kova burcu için karşısındakinin dış görünüşü önemli değildir. Kova burcu için önemli olan, karşındaki kişinin zeki olmasıdır." Doğru zamanda doğru aşkı bulmak Kovalar için çok önemlidir. Ama Kova burçları bir ilişkiye başlamak istediğinde kendi kabuğuna çekilen insanlardandır. Duygularını gizleyerek, zor bir kişilik rolünü üstlenirler. Kendine özgü çok güçlü bir isteği vardır. İlişkilerde fazla samimiyet Kova burçlarını korkutur. Kova burcu kadını, partnerine sonsuz bir şekilde güvenmek ister. Eğer tam anlamıyla güvenirse işte o zaman aşık olabilir. Partneri güvenini kırdığı zaman gözü hiçbir şeyi görmez. İlişkisini bitirir ve asla kin tutmaz. Akıl onun için ön planda olduğundan, bir erkek ona akıllı olduğunu kabul ettiremezse hayatına arkadaşı olarak bile giremez. Kova burcu kadını özgürlüğüne düşkün olduğundan hiçbir erkek onu kısıtlayamaz. Eğlenceli, mutlu bir partner ve evine düşkün iyi bir annedir. Kova burcu erkeği, partnerine karşı her zaman naziktir. Nazik olmak onun için çok önemlidir. Eşini mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Nazik olmasına rağmen birine bağlanmayı ve onu hayatının merkezine koymayı istemez. Çünkü bağlanmaktan hoşlanmaz. Kova burcu erkeği ile beraber olmak isteyen bir kadın öncelikle onunla arkadaşlık bağı kurmalı ve o bağı güçlendirmelidir. Bunu başarabilen her kadın, Kova erkeği ile uzun bir ilişki yaşar. Kıskanç bir yapıya sahiptir. Karşısındakini iyi algılayabilen bir yapıdadır. Sadık bir eş ve arkadaş ruhlu bir babadır.

Para

"Kova burçları iş hayatında kendi verdiği kararlara ve değer yargılarına fazlasıyla güvenir." İş yerine radikal kararlar almasıyla adından söz ettirir. Kova burçları iş yerinde önemli kararlar alırken, hedefleri doğrultusunda veya bakış açılarıyla hareket ederler. Çalıştığı işte bilgilerin net olmasını ve sonuçlarının da net olmasını ister. İş yerinde oluşan karmaşık sorunlarla baş etmeyi çok iyi bilirler. Onların üstesinden kolaylıkla gelirler.

Sağlık

"Kova burçları oldukça hassas bir metabolizmaya sahiptir." Kimyasal ilaçlardan ziyade doğal yollarla elde edilen ilaçlar vücutlarını daha olumlu etkiler. Birden başlayan ve hemencecik biten hastalıklara kapılırlar. Sağlık onlar için çok önemlidir. Canları hassas ve kıymetlidir. Ufacık bir rahatsızlıkta yakınmaya başlarlar. Strese bağlı hastalıklarla pek fazla karşılaşmazlar. Fiziksel problemlerle değil, daha çok dolaşım sistemi ile ilgili hastalıklarla karşılaşabilirler. Zihnini doğru bir şekilde kullanmayı başardıkları için psikolojik olarak o hastalığı yenebilirler.