Skip to content

Terazi Burcu

23 Eylül / 22 Ekim
Terazi Burcu Geçmişi geçmişte, insanları olduğu yerde bırakmalısınız. Bunu kendiniz için de uygulayın ve eski - yeni kıyasına girmekten vazgeçin. Hafta tatili öncesinde aklınızı ve ruhunuzu boşa çıkarmak bu süreci daha iyi geçirmenizi sağlayacaktır.

Aşk

0%

Para

0%

Sağlık

0%

Aşk

Güzel olan her şey onların ilgisini cezbeder. Partnerine kendinden daha çok değer verir. Yalandan nefret ederler. Herhangi bir yalanda ayrılma kararını kesin bir şekilde dile getirirler. Verdikleri sözlere karşı sadık bir duruş çizerler. Karşısındaki ne veriyorsa aynısını ondan görmek ister. His yönünden kuvvetli olan Terazi burcu insanları sevdiklerine güzel sözler söylemekten hoşlanırlar.

Para

Yardımlaşma ve fikirleşme yönünden Teraziler, psikolojiyle de ilgilenir olayı farklı açılardan ele alabilir. İyi bir terapi uzmanı, halkla ilişkiler, pazarlama ve satış elemanı olmak onlar için ideal meslekler arasında. Çekiciliğin başarıyı da beraberinde getireceğini düşünürler. Sanatla ilgilenir, olayı sanatsal yönleriyle de incelerler.

Sağlık

Sinir sistemleri narin olan terazi burçları için mideleri de oldukça önemlidir. Abur cubur düşkünlükleri olan Teraziler için kilo önemli bir sorun haline gelebilir. Şekere ve sağlıksız ürünlere yönelimi olan terazilerin metabolizmaları yavaş çalışır. Bu nedenle egzersizler eksik edilmeden uygulanmalıdır. Böbrek, omurga ve bel bölgesi onların zayıf noktalarıdır. En çok şikayeti bu bölgelerden olan Terazi burçları, romatizmal hastalıklara karşı önlem alırken bel çevresini üşütmemeleri öneriliyor.