Skip to content

Boğa Burcu

21 Nisan / 21 Mayıs
Boğa Burcu Gönül meseleleri gündeme gelebilir. Hissettiklerinizi paylaşmalısınız, bu bir yükü hafifletmek değil bir duyguyu çoğaltmaktır. İyi bir şeyler yakaladığınızda bunu kaybetmemek için bazı hırslarınızı törpülemelisiniz.

Aşk

0%

Para

0%

Sağlık

0%

Aşk

Gerçek aşkı elbet bulacaklarını düşünürler. Kendilerine oldukça güvenilirler fakat bir o kadar da inatçıdırlar. Romantizm onlar için ilişkilerde her zaman ön plandadır. İlişkilerde oldukça inatçıdırlar. Farklı ve kendilerine özgü yapılarıyla etkileyemeyecekleri kişi yoktur denebilir.

Para

Finans ve banka işleri tam Boğalara göredir. Bir Boğa insanı azimle çalışır ve sonunda kazanır. İş sahibi olmak onlara göre gereksizdir. Güvenilir ve iyi organize olmuş bir şirkette kariyerlerinde daha fazla yükseleceklerine inanırlar ve ona göre hareket ederler.

Sağlık

Hastalandıkları zaman uygulanacak olan tedaviye bağlılık gösterirler ve gerekli olanı yerine getirirler. Özellikle kış aylarında boğaz ağrısı, bronşit ve ses kısıklığı yaşarlar. Kilo almaya yatkındır ve bu nedenle ağır yemeklerden uzak durmaları gerekir. Düzenli olarak spor yapmaları boğaların yararına olacaktır.