Skip to content

Aslan Burcu

23 Temmuz / 22 Ağustos
Aslan Burcu Ekonomik konularda dikkatli olsanız da bazen aklınızın yoğunluğuyla gözünüzden kaçan durumlar olabilir. Buna karşı bir hırs geliştirmek ya da geriye düştüğünüzü düşünmek yerine sakin kalmayı, durulmayı tercih etmelisiniz. Gerçekten geriye bile düşseniz bunun ayaklanmak, bunu daha iyi yapmak için bir fırsat olarak görmelisiniz.

Aşk

0%

Para

0%

Sağlık

0%

Aşk

"Aslan burcu sahiplenici bir yapıya sahiptir ve oldukça kıskançlardır." İlişkide yöneten taraf olmaya çalışırlar. Her alanda olduğu gibi aşkta da azla yetinmez, partnerini tamamıyla ister. Aşık olduğu zaman gözü hiçbir şey görmez, aşık olduğu kişiye ulaşmak için elinden geleni yaparlar. Tüm tutkusu ve duyguları ile harekete geçer.

Para

"Aslan burcunun önceliklerinden biri kendini ispat etme çabasıdır. " Kendini ispat edebilecek ve başarı merdivenlerini tırmanabilecek iş olanaklarını değerlendirirler. Yetenek ve çabasını sergiledikçe yükselişe geçen aslanların önünü kimse alamaz. Sıkıcı ofis işlerinden hoşlanmayan aslan burcu insanları, yoğun işlerde çalışmaktan hoşlanırlar. Sıkı çalışma onların içindeki fazla enerjinin atılımını sağlayarak yenileyecektir. Aslan burçlarının rol yapma yetenekleri oldukça iyidir. Bu nedenle oyunculuk ve tiyatro adına bir yol çizebilirsiniz. İpleri elinde tutabilen ve yönetmekten anlayan aslan burçlarının politikaya başvurması da olası bir tercihtir. İş hayatlarında otoriter ve saygın kimselerdir.

Sağlık

"Aslan burçlarının en çok dert yandıkları bölgeleri omurga, sırt ve göğüsleridir. " Hareketli bir kişiliğe sahip olan aslanlar için en önemli risklerden biri de kalplerinin çok çabuk yorulması olacaktır. Eğer gelecekte sakin bir yaşam sürmeleri mümkün değilse kalp sorunları görülebilir. Kolay kolay hasta olmayan aslanlar, oldukça güçlü bir bağışıklık sistemine sahiplerdir. Genellikle spor ve sağlıklı beslenme üzerine gittikleri için her hastalığı kolayca atlatabilecek bir bünyeye sahiplerdir. Fakat yoğun bir iş temposunda çalışan aslanlarda psikolojik ve sinirsel hastalıklar baş gösterebilir.