Skip to content

Balık Burcu

20 Şubat / 20 Mart
Balık Burcu Bazı insanların iyi niyetli olmadığını hissettiğinizde onlara gardınızı almamalısınız. Ortak bir dil oluşturmak, bu olumsuzluğun nedenlerini ortaya çıkarmak daha iyi olabilir. Böylece hem olası sorunların önüne geçebilir hem de karşı karşıya olduğunuz insanların da desteğini alabilirsiniz.

Aşk

0%

Para

0%

Sağlık

0%

Aşk

Balık burcu insanları her daim aşkı ararlar. Gerçek sevgiden asla vazgeçmeyen Balıklar, yaşadıkları kırıklıklara rağmen içleri hep umut doludurlar.

Para

Balıklar sanatçı ruhlu kişilerdir ve ofis işlerine uygun değildirler. Çevresinde herkesin yardımına koşarken bile, hem kendisin, hem de çevresinin aklını karıştırır. Sürekli kendini bir işe ait olmadığı için suçlar, fakat asla ideal işini bulamaz. Bulunduğu yerde popüler insanların yanında olmak ister. Sıradan kişilerle çalışmak istemez.Hayal dünyasında yaşadıkları için, onların aklını başına getirecek arkadaşlara gereksinim duyarlar.Bulunduğu ofisin sakin olmasına özen gösterir, kalabalık ortamlarda dikkati dağılır.İletişim kurulamıyorsa onu yalnız bırakın. İhtiyacı vardır ve gerekirse size o, ulaşır.Onun sorunlarını dinlemeye kalkışmayın başaramazsınız, aklınız daha da karışır. Olayları abartmasına izin verin.buna ihtiyacı vardır. Gerçek dünyadan kaçarak, sanal yaşamında kendini daha güvenli hissedecektir, üstüne düşmeyin.

Sağlık

En melankolik burç olarak nitelendirebileceğimiz Balık burcunun diğer bir sorunuysa, sorunlarının sonunun asla gelmemesidir. Kendi iç dünyasında çözemediği sıkıntıları onu bunaltacak ve direncinin düşmesine yol açacaktır. Bu sebepten ötürü dertlerini bir psikoloğa anlatmalarını öneriyoruz.