Skip to content

Oğlak Burcu

22 Aralık / 21 Ocak
Oğlak Burcu İnandığınız değerlere körü körüne bağlanmak, bunların dışında kalan detayları kaçırmanıza neden olabilir. Hayatı kurallarla yaşamak güzel olsa da hayatın kendi kuralları ve düzeni olduğunu da fark etmelisiniz.

Aşk

0%

Para

0%

Sağlık

0%

Aşk

"Oğlak burçları sevgi dolu bir kalbe sahiptirler. " Duygularını kontrol etmeye, onları dizginlemeye çalışırlar. Bu nedenden ötürü romantizm faslına geçilmesi için uzun bir zaman alabilir. Her geçen gün daha da aşık olan Oğlakinsanları, ilişkilerinin keyfini sürmeyi çok iyi bilirler. Partnerlerine güvenir onlarla konuşmadan önce kafasından tonlarca düşünce tartarlar.

Para

"Terfi aldıkça gücü hissederler ve bu güce bağlı olarak ciddi bir çalışma ortamı vardır." Oğlakburçlarının iş hayatlarında genellikle yönetim ve yöneticilik gibi alanlarda görürüz. İş hayatlarında oldukça başarılı olan Oğlak burçları, pratik ve parlak zekaları nedeniyle işe başladığı günden itibaren patron ve çalışanların gözünde hızlı bir yükseliş yakalayacaktır. Saygısızlığa tahammül edemezler. Çalışanlarla sık sık iletişime geçmek istese de duygularını yönetememekten korktukları için araya bir mesafe koyarlar. Kriz dönemlerinde bile ihtiyatlı ve soğukkanlı bir tutum sergileyebilirler. Sadık ve güvenilirlikleri yönünden herkes tarafından sevilirler. Teknolojiyi yakından takip ederler ve araştırmayı severler. Bu nedenle, arkeolog, araştırmacı veya bir mimar olabilecek potansiyele sahiptirler.

Sağlık

"Oğlaklar çoğunlukla eklem bölgelerinden şikayetçi olurlar. " Oğlaklar çoğu zaman hareketsizlerdir ve iş dönüşlerinde eklenen fazlaca yorgunluk nedeniyle de kafalarını kaldıramayacak kadar uykulu bir durumda olurlar. Dişleri hem sağlam hem de hassas olan Oğlakburçlarının diğer bir şikayetçi oldukları kısımları da, melankolik yapıları sebebiyle sık sık psikolojik destek almak istemeleridir. Fazla stres altındadırlar. Baskı ve zor şartlar için güçlü bir dayanıklılığı vardır. İş hayatında kendilerini fazlaca yoran Oğlak burçları bünyelerinin verdiği tepkilere kulak verir ve onları dinleyerek daha sakin bir çalışma temposu için kendini hazırlar. Yüksek tansiyon ve uykusuzluk gibi problemler sıkça görülebilir. Kemikleri güçsüzdür. Bu durum için sporu günlük bir rutin haline getirmek Oğlak burçları için güçlenmelerine yardım edecektir.