Skip to content

Akrep Burcu

23 Ekim / 21 Kasım
Akrep Burcu Bir işin peşinden giderken onunla ilgili tüm detaylara hakim olmak isteyebilirsiniz. Paydaşlarınız varsa iş bölümü yapın, yoksa da bir paydaş edinmeye çalışın. Her şeyin altından tek başınıza kalkmak zorunda olmadığınızı fark edin.

Aşk

0%

Para

0%

Sağlık

0%

Aşk

"Akrep burçları ilişkilerini hep yüksek duygular içerisinde ve ihtiraslı yaşarlar. " Bu durum Akrep burçlarını bazen olumsuz olarak etkileyebilir. Gizemli bir ilişki yapısı planlayan Akrep burcu insanları, aşık olmadan kalbinin kapılarını kolay kolay açmazlar. Kalbinin kapılarını açtığında ise kendini tamamen partnerine teslim edecektir. Akrep burçları, karşılarındaki kişiyi kolayca etkisi altına alabilirler. Aşkı hem vücutlarında hem de kalplerinde yaşarlar. Kolay aşık olmazlar bu nedenle ilişki düşündüğünüz Akrep insanları için biraz sabırlı olmalısınız. Cinsel duygularını çok yoğun yaşayan Akrep burcu insanları, seks hayatlarında da kontrolü elde tutmak isterler. Tüm burçlar içerisinde en ateşli burç kuşkusuz Akrep burcudur. Bu hallerinin yanı sıra oldukça nazik ve narindirler. Hayal gücü ve fantezi dünyasına kapılırsanız mutlu olmamak için hiçbir sebebiniz yoktur.

Para

"Akrep insanları bir miktar paragözdür. " Akrep insanları, borsacı, finans danışmanlığı gibi hem zekasıyla gücünü kanıtlayabileceği hem de piyasa durumlarını gözlemleyebileceği bir meslek tercih edebiliyorlar. Araştırma yetenekleri oldukça gelişmiş olan Akrep burçları, birçok alanda da yetenek ve yeterliliklerini rahatlıkla sergileyebilirler. Bunlardan biri de tıp alanıdır. Tıp alanında incelemeler ve buluşlar yapmak onları mutlu etmeye yetecektir. Soğukkanlı kalabildikleri için hastane ortamında da çok işlevli bir görev üstlenebilirler.

Sağlık

"Duygularını zirvelerde yaşarlar. " Akrep burçları yapılarındaki tutku ve bitmek bilmeyen seksüel yaşam isteği nedeniyle cinsel organların işleyişi ve hormonlarla ilgili sorunlar yaşayabilmektedirler. Bünyesel olarak hastalıkları kolay atlatsalar da genellikle ağır hastalıklardan kolaylıkla kurtulamazlar. Akrep burcunun teşhis süreci de sancılı bir dönem geçirmesine neden olacaktır. Uzun çalışma ve araştırma sonucu Akreplerin geneli için ağır hastalık teşhisi konulamamaktadır. Hastalıkların çoğu hırs ve yorgunluktan dolayı ortaya çıkan psikosomatik hastalıklardır.