Skip to content

İkizler Burcu

22 Mayıs / 22 Haziran
İkizler Burcu Ailenizle ya da evinizle ilgili sorunları konuşmanız gerekebilir. Öfkelenmek, tahammülünüzün daha çabuk erimesine neden olacaktır. Bugün pratiklik becerinizi kullanın ve üzerinde durup zaman kaybetmeden bazı şeyleri evinizin dışında bırakın.

Aşk

0%

Para

0%

Sağlık

0%

Aşk

Fakat buna rağmen kısa kaçamak aşklara da hayır diyemez. Fazla duygusallık onlara göre değildir. Sosyal çevresi oldukça geniş olduğundan aşksız kalması mümkün değil diyebiliriz. İlişkilerde partnerlerini sürekli şaşırttıkları için karşıda ki kişi duygularında zorluk yaşayabilir. Bir kişiye bağlı kalmak sizin İkizler burcu için çok zordur bu yüzden kalpsizlikle suçlanabilirler. Aniden aşık olur ve çok çabuk bıkarlar. Bir kişiye bağlanmanız çok zordur. Hayatı planlı programlı yaşarlar. Üstelik planlarında akıllıca çalışırlar. İlişkilerde en nefret ettikleri şey azarlanmak ve değer görememektir. En ulaşılmaz kişileri bile kendine kolayca kendine çekebilen bir yapısı vardır.

Para

Birlikte çalıştıkları kişilere büyük bir ilgi gösterir. Sürekli hareket halinde olması nedeniyle arkadaşlarının kafasını karıştırır. İkizlerin hızlı çalışan aktif bir zekâsı olduğu için, çevresindeki kişilerin ağır çalışma temposunu bir türlü anlayamaz. İsteksiz ve keyifsiz olduğu günlerde, özel telefonlarına bile cevap vermez. Kendisini arayan kişinin unvanı ve pozisyonu onu etkilemez. Başkalarının önerilerine kulak vermeyen İkizlerle iş yerinde birlikte olmak, sinirlendirici olduğu kadar zevklidir de.

Sağlık

Soğuk algınlığı ve ciğer hastalıkları, burcun yakalanabilecekleri rahatsızlıklar arasında yer alır. Enerji ve sinirlerine hakim olmayı öğrenmelidirler. Gergin yapıları yüzünden uyku problemi yaşadıkları görülür. Aksi halde gerginlikleri yüzünden uykusuzluk çekebilir. Çok hareketli oldukların kilo problemi yaşamazlar.