Skip to content

Koç Burcu

21 Mart / 20 Nisan
Koç Burcu Temizliğin sadece fiziksel ve çevresel olmaması gereken bir gündesiniz. Sorumluluklarınız, çalışma düzeniniz, yaşam şeklinizde sizi eksiye düşüren noktaları düşünmelisiniz. Amacınız iyi bir hayat yaşamak mı yoksa savaş vermek mi? Bu ayrımı yapabildiğinizde kafanız rahat edecektir.

Aşk

0%

Para

0%

Sağlık

0%

Aşk

Ancak Koç burçlarının gönlü o kadar zengindir ki birden çok flörtü bir arada idare edebilir. Özgürlük kavramını uğruna yerler altına alabileceği çok az kişi vardır. Tutkularını derinlerinde besler, içe dönük bir aşıktır. Koç kadınları yenilikçidir ve değişik fanteziler içine girebilirler. Seks hayatlarında da oldukça sabırsız olan Koç kadınları, baskın olmayı severler ve üstte olmayı tercih ederler. Bir Koç kadınıysanız kovboy pozisyonunu deneyebilirsiniz. Koç erkeklerinde ise durum aynı. Her zaman, her yerde ve her şartta seks yapabilirler. Sevişmeyi bir spor olarak gören Koç erkekleri, egoist bir tavır sergileyerek partnerini mutlu etmeye odaklanırlar. Koç burcu işini kısa tutmayı sever.

Para

Özveri ile çalışırlar. Çalışırken tüm benliklerini yaptıkları işe yönlendirirler. Çalışma ortamı rahat olmayan bir Koç burcu insanı için değişik bir çalışma ortamı araması uzun sürmeyecektir. İletişim, reklamcılık ve endüstri alanında ilerleyebilirsiniz. Bu alanlar sizin için ideal yolların başlangıcı olabilir. Liderlik vasfı yüksek kişiler için de askeri bir alana yönelmek iyi bir seçenek olabilir. Çok çalışıp çok çabalayan Koç burçları, karşılık olarak sadece bir takdir bekler, emir almaktan hoşlanmazlar.

Sağlık

Özellikle kafa bölgesi ve dişlere dikkat etmesi gereken Koç burçlarının salgı bezlerine de dikkat etmesi gerekmektedir. Çok çabuk kaygıya düştükleri için adrenalin hormonu çokça salgılanacak dolayısıyla vücut dengesi bozulmuş olacaktır. Adrenalin dengesi bozuk bir Koç insanının enerji dengesi de alt üst olmuş olur. Bunu önlemek için şeker ve kahveyi azaltmanızda fayda var.