Skip to content

Yay Burcu

22 Kasım / 21 Aralık
Yay Burcu İşlerinizle ilgili sorunların öğrenilecek yeni bir bilgi olduğunu düşünmelisiniz. Bakış açınızı pozitif yönde tutmak zor olsa da bugün bu becerinize daha çok ihtiyacınız olacaktır. İkili ilişkilerde söylemlerinize dikkat etmenizde fayda var.

Aşk

0%

Para

0%

Sağlık

0%

Aşk

"Yay burcu insanları, aşk hayatlarında romantik ve duygusal davranışlar sergilemezler. " Tam anlamıyla çocuksu bir aşk yaşatırlar. Süslü kelimeler ve temas yerine daha çok birlikte gideceğiniz lunaparklar, pamuk şekerler ve oynadığınız oyunlar gelecektir. Kolay kolay ciddi meselelere bulaşmazlar. Yay insanları partnerlerinin aşk hayatlarında neşeli, eğlenmeyi bilen ve iyi bir dost olmasını isterler.

Para

"Huzursuz bir ortamda çalışıyorlarsa bu durum düzeltilmelidir. " Yeni iş deneyimlerinde onları desteklemeli ve daima fikirlerini dinlemelisiniz. Bu şekilde iş ortamına daha motive bir şekilde hazırlıklı geleceklerdir. Yay burcu insanları genel olarak geniş çevreye sahiplerdir. insanlarla olan ilişkilerinde hep aktif ve dışa dönük olmaya özen gösterirler. Halkla ilişkiler, turizm veya hareket gerektiren her hangi bir iş Yay insanları için ideal meslekler olabilir. Öğrenmek için fazlaca hırslıdırlar. Bu hırsları onlar için yeni iş fırsatlarını aralayabilir. Yay insanlarının diğer bir ilgili oldukları konulardan biri ise hukuktur. Hukuk ve kanunlar konusu, Yaylar için ilgi çekici ve merak uyandırıcı bir daldır. Bu yolda ilerleyecek Yay insanları iyi birer avukat, hakin ve savcı adayı olabilirler.

Sağlık

"Bünyesel olarak oldukça sağlıklı olan Yay burçları, genelde spor yaptıkları için kolay kolay hasta olmazlar. " Hareket halinde olmaları ve sosyal yaşamlarında aktif olmaları nedeniyle dinç bir sistemleri vardır. Kendilerine dikkat ederler. Hasta olduklarında sızlanmak yerine bunun keyfini çıkartırlar. Hayata dört elle sarılmış kişilikleri nedeniyle yatakta uzun sürelerce kalamazlar. Yay burcu insanlarının genel olarak en çok şikayetçi oldukları organları karaciğer, pankreas ve kalça bölgesidir. Yeme ve içmeye olan düşkünlükleri nedeniyle kalça ve baldır kısımlarında yağlanma oluşabilir. Romatizmalı hastalıklar da Yay burcunun düşmanlarından biridir. Yaşlılık evrelerine geçildiğinde romatizmal sorunlar canlarını sıkabilir.